Winebasment Clement

vinaren-velke-2

Spolu s ubytovaním vám ponúkame aj možnosť príjemného posedenia vo vlastnej vínnej pivničke, ubytovaným hosťom je užívanie bezplatné, hosťom z vonku sa cena odvíja od doby užívania. Pozri cenník.

Finish poplar sauna

sauna-velke

Suchá sauna Vily Strážan sa nachádza v pivničnej časti domu, sauna ponúka výbornú možnosť oddychu v zimných ako aj letných mesiacoch. Hostia ubytovaný majú poskytnutú saunu za paušálny poplatok k ubytovaniu, pre hostí z vonku sa cena odvíja od dĺžky používania sauny. Pozri cenník.

Dayroom and garden

zahrada-1-velke

Spoločenská miestnosť sa nachádza na prízemí vedľa hlavnej kuchyne. V miestnosti sa podávajú raňnajky pre max. 6 osôb, v miestnosti sa nachádza televízor so stelitným pripojením ako na každej zo samostatných izieb a pohodlná gaučová súprava. Miestnosť tiež ponúka bar s troma miestami na sedenie a východom na záhradnú terasu.

Záhrada vily ponúka rôzne spestrenie pre voľné chvíle ako aj záhradné posedenie pri murovanom grile s možnosťou grilovacích večerov ako aj mnoho možností pre deti na rôzne loptové či iné hry.   

Naše ubytovanie na Limba.com - Privát Poprad Naša aktuálna obsadenosť - Privát Poprad Recenzie nášho ubytovania na Limba.com - Privát Poprad